Konštruktér pre návrh káblových zväzkov.

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  21940

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Zosúladiť požiadavky zainteresovaných strán na káblový zväzok komponentov (WH)
  • Odvodiť a definovať požiadavky na komponenty na základe vstupných údajov od zákazníka a systému (napr. elektrické parametre, trieda IP, chemická kompatibilita, štandardy a normy (AEC-Q), EMC a tienenie)
  • Vypracovať koncepcie WH s ohľadom na požiadavky a vlastnosti EMC.
  • Definovať a vybrať komponenty káblových zväzkov (napr. konektory, káble).
  • 3-D CAD návrh WH a integrácia do modelu CAD systému
  • Príprava 2-D výkresov a kusovníkov
  • Výber a komunikácia s dodávateľmi
  • Nastavenie plánu kvalifikácie a testovania a zosúladenie s dodávateľom a systémom V&V

Požiadavky

  • Ukončené VŠ vzdelanie v oblasti strojárstva alebo elektrotechniky so špecializáciou na projektovanie E/E alebo technik s podobnými skúsenosťami
  • Skúsenosti s elektrickým dimenzovaním konektorov a káblov
  • Skúsenosti s modelovaním v 3D-CAD Creo alebo EPLAN Harness
  • Skúsenosti s prácou s dodávateľmi
  • Skúsenosti s funkčným a environmentálnym testovaním
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - úroveň B2

Naša ponuka

  • 1300-2000€/mesiac - vyššia mzda môže byť zvažovaná na základe preukázaných skúseností v požadovanej oblasti

Benefity

  • 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Každoročná valorizácia miezd
  • Jazykové kurzy hradené podnikom
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Ocenenie najlepších zamestnancov
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
  • Firemná doprava z vybratých lokalít
  • Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
  • Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  • Masážne pracovisko
  • Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ako globálna spoločnosť so zamestnancami po celom svete je pre nás dôležité, aby sme sa k sebe správali s rešpektom a vážili si všetky nápady a názory. Rešpektujeme rozdiely, podporujeme kreativitu a inovácie. Týmto spôsobom prispievame k udržateľnému vytváraniu hodnôt pre všetky zainteresované strany a celú spoločnosť. Spoločne tak posúvame svet dopredu.

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.

Henrieta Sventeková

+421910867842

Kľúčové slová: S praxou; Inžinier; Plný úväzok; na dobu neurčitú; Priemyselné inžinierstvo; ;[[strongertogether]]