Referent pre účtovanie a spracovanie platobného procesu s nemeckým jazykom

Miesto:

Zilina, SK, 010 01

Identifikačné číslo požiadavky:  23372

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Vytváranie zoznamov návrhov platobných chodov pre európske spoločnosti skupiny Schaeffler
  • Spracovávanie zablokovaných platieb a chybových hlásení
  • Vykonávanie platieb pre európske spoločnosti
  • Vytváranie platobných dát a prenos do banky
  • Realizácia špeciálnych platobných chodov a manuálnych platieb vrátane prenosu dát do bánk
  • Vytváranie parametrov pre platobné chody
  • Príprava simulácií platobných chodov a rôznych reportov
  • Dodržiavanie predpisov a nariadení
  • Predkladanie návrhov na zlepšenie a analýza slabých miest procesu
  • Identifikácia a implementácia potenciálu na optimalizáciu z hľadiska kvality a efektívnosti

Vaša kvalifikácia

  • Znalosť účtovníctva
  • Dobrá znalosť nemeckého jazyka
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Vysoká flexibilita a odolnosť
  • Vysoká motivácia, proaktivita a dynamika, ako aj silné komunikačné schopnosti
  • Štruktúrovaný, nezávislý a proaktívny spôsob práce
  • Analytické a koncepčné myslenie
  • Orientácia na cieľ
  • Znalosť SAP FI/CO a Business Warehouse - výhodou
  • Dobrá znalosť MS Office

Ponúkaná mzda

1 300 EUR/mesiac ( pri znalosti nemeckého jazyka)

1 200 EUR/mesiac (pri znalosti anglického jazyka)

+ 10% viazaná ročná variabilná zložka závislá na dosiahnutých výsledkoch.

Benefity

  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Moderné pracovné prostredie v centre Žiliny vo vysokom štandarde
  • 37,5 hod. pracovný čas
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
  • Aktívne využívanie cudzieho jazyka
  • Rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov platených zamestnávateľom
  • Kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • Atraktívny príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na dopravu
  • Dochádzkový bonus
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Každoročná valorizácia miezd
  • Ocenenie najlepších zamestnancov
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)

Ako globálna spoločnosť so zamestnancami po celom svete je pre nás dôležité, aby sme sa k sebe správali s rešpektom a vážili si všetky nápady a názory. Rešpektujeme rozdiely, podporujeme kreativitu a inovácie. Týmto spôsobom prispievame k udržateľnému vytváraniu hodnôt pre všetky zainteresované strany a celú spoločnosť. Spoločne tak posúvame svet dopredu.

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

Ako Schaeffler vníma manažérske schopnosti nájdete na odkaze: schaeffler.com/leadership.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Slovensko, spol. s r.o.

Henrieta Sventeková

+421910867842

Kľúčové slová: S praxou; Koordinátor; Plný úväzok; na dobu neurčitú; Financie; ; [[strongertogether]]