Vedúci priemyselného inžinierstva na výrobnej jednotke

Miesto:

Skalica, SK, 909 01

Identifikačné číslo požiadavky:  8284

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • vedenie tímu Priemyselného inžinierstva na výrobnej jednotke ( technológia + príprava výroby)
  • aktívna účasť na investičnom pláne segmentu
  • analyzovanie výrobných a ekonomických ukazovateľov na podnikovej úrovni
  • optimalizácia a zvyšovanie produktivity procesov
  • racionalizácia produktov
  • spolupodieľanie sa na tvorbe v období plánovania rozpočtu pre nasledujúci rok
  • vyhodnocovanie dosahovania kľúčových ukazovateľov
  • koordinácia kvality kmeňových dát na podnikovej úrovni
  • koordinácia, podpora spracovania a tvorby kalkulácií
  • podieľanie sa na stratégii, rozvoji a implementácii priemyselného inžinierstva
  • školenie a podpora vo zverených oblastiach priemyselného inžinierstva
  • spolupráca s ostatnými závodmi a centrálou v Schaeffler

Vaša kvalifikácia

  • VŠ technického alebo ekonomického zamerania, strojárske zameranie výhodou
  • aktívna znalosť anglického , príp. nemeckého jazyka min. B2 podmienkou
  • znalosť práce v MS Office, SAP výhodou
  • zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
  • odolnosť voči stresu
  • zmysel pre tímovú prácu
  • prax v Schaeffler min. 3 roky

Ponúkaná mzda

od 1800 €/mesiac, výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda, osobné ohodnotenie a 25% prémie)

Ponúkané benefity

  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat,
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky,
  • každoročná valorizácia miezd,
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

Ako Schaeffler vníma manažérske schopnosti nájdete na odkaze: schaeffler.com/leadership.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Monika Janotová

+421346964459

Kľúčové slová: Priemyselné inžinierstvo;