Technik údržby elektrikár

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  21884

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Údržba, oprava a inštalácia elektrických častí a súčastí obrábacích prípadne montážnych produkčných strojov
  • Vykonávanie plánovaných opráv, optimalizácií a zmien na výrobných strojoch
  • Analyzovať technické problémy, dokumentovať postupy opráv
  • Podpora pre inžinierov údržby pri údržbárskych aktivitách na oddelení
  • Podporuje údržbu technickej dokumentácie

Kvalifikačné predpoklady

  • SOŠ / SPŠ Elektrotechnická
  • vyhláška 508/2009 Z.z., § 21 podmienkou
  • vyhláška 508/2009 Z.z. §22, 23, 24 výhodou
  • prax v údržbe strojov vítaná
  • vodičský preukaz skupiny B
  • MS Office
  • Technické myslenie
  • Práca v kolektíve
  • Práca v 12 - hod. pracovnom modely

Mzda: od €5.82 EUR / na hodinu - seniorita kanditáta bude zvážená

Ako globálna spoločnosť so zamestnancami po celom svete je pre nás dôležité, aby sme sa k sebe správali s rešpektom a vážili si všetky nápady a názory. Rešpektujeme rozdiely, podporujeme kreativitu a inovácie. Týmto spôsobom prispievame k udržateľnému vytváraniu hodnôt pre všetky zainteresované strany a celú spoločnosť. Spoločne tak posúvame svet dopredu.

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

Ako Schaeffler vníma manažérske schopnosti nájdete na odkaze: schaeffler.com/leadership.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.

Jana Cádrová

+421414205340

Kľúčové slová: Absolvent; Technik; Plný úväzok; na dobu určitú; Výroba;