Konštruktér pre odliatky domcov

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  21939

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • konštrukcia produktu: odliatky domcov
  • konštrukcia komponentov v súlade s existujúcim štandardmi a odporúčaniami
  • uvoľňovanie výkresov a zmenové konanie v súlade s existujúcimi štandardmi
  • uvoľňovanie výrobných odchýlok, požiadaviek na zmeny a zmien v konštrukcii
  • pevnostne analýzy (FEA, analyticky)
  • interpretácia FMEA s ohľadom na výrobne odchýlky
  • vyhodnotenie smernice pre návrh dizajnu testovacích staníc a existujúcich noriem alebo odporúčaní
  • prispôsobenie testovacích staníc a prototypového náradia
  • podpora oddelení a zákazníkov v oblasti technických riešení

Požiadavky

  • Veľmi dobré skúsenosti s modelovaním pomocou CREO
  • Znalosť rôznych technológií odlievania
  • Samostatné technické vyjednávanie s dodávateľom
  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Motivácia s otvorenou mysľou a túžba po neustálom zlepšovaní
  • Samostatné aktívne objasňovanie rozhraní
  • Skúsenosti s požadovaným softvérom CREO a SAP
  • Skúsenosti s  Integrity, MDesing, Ansis, Jira - výhodou
  • Znalosti o tesneniach, skrutkách, olejovaní, EMV, ESD, NVH
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - úroveň B2

Ponúkaná mzda

1300-2000€/mesiac - vyššia mzda môže byť zvažovaná na základe preukázaných skúseností v požadovanej oblasti

Benefity

  • 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Každoročná valorizácia miezd
  • Jazykové kurzy hradené podnikom
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Ocenenie najlepších zamestnancov
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
  • Firemná doprava z vybratých lokalít
  • Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
  • Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  • Masážne pracovisko
  • Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ako globálna spoločnosť so zamestnancami po celom svete je pre nás dôležité, aby sme sa k sebe správali s rešpektom a vážili si všetky nápady a názory. Rešpektujeme rozdiely, podporujeme kreativitu a inovácie. Týmto spôsobom prispievame k udržateľnému vytváraniu hodnôt pre všetky zainteresované strany a celú spoločnosť. Spoločne tak posúvame svet dopredu.

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.

Henrieta Sventeková

+421910867842

Kľúčové slová: S praxou; Inžinier; Plný úväzok; na dobu neurčitú; Priemyselné inžinierstvo; ; [[strongertogether]]