Řízení projektu, Launch Manager TMM

Místo:

Svitavy, CZ, 568 02

Identifikační číslo Požadavku na personál:  20542

Schaeffler je dynamická globální technologická společnost. Její úspěch je výsledkem podnikatelského ducha a dlouhodobé tradice soukromého vlastnictví. Zní to pro Vás zajímavě? Jako partner všech předních automobilových výrobců i klíčových hráčů v leteckém odvětví a dalších průmyslových oblastech Vám nabízíme mnoho příležitostí k rozvoji.

Náplň práce

  • vedení projektů Industrializace a Launchmanagementu
    • lokální/globální projekty (tvorba a tracking projektových plánů, reporting, sledování nákladů, koordinace projektového týmu…)
    • spolupráce na tvorbě výrobních konceptů
    • sledování investic
  • koordinace prototypových projektů
  • vedení komplexních optimalizačních projektů
  • vyhodnocení a analýza dat a definice opatření
  • koordinace týmu při kalkulaci pro novou výrobu/pro nové produkty
  • výměna know-how a lessons learned v oblasti projektového řízení v rámci závodů Schaeffler celosvětově

Kvalifikační předpoklady

  • vysokoškolské vzdělání (technické vzdělání výhodou)
  • aktivní znalost AJ podmínkou (NJ výhodou)
  • zkušenost s projektovým řízením (plánování, To-Do listy, reporting, sledování nákladů, návratnost investic, management rizika, eskalace.)
  • zkušenost s optimalizačními aktivitami
  • znalost výrobních technologii z oblasti vstřikování a montáže
  • znalost statistických metod výhodou
  • zkušenost s prototypovou výrobou výhodou
  • prezentační dovednosti
  • pokročilou znalost Microsoft Office (Excel, Powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost a proaktivitu
  • komunikativnost a flexibilitu

Benefity

  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • Schaeffler bonus
  • penzijní připojištění
  • dotované stravování (firemní kantýna, jídelní automaty)
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • K-Konto – možnost vyčerpat přesčasové hodiny
  • sociální program (příspěvek při narození dítěte, při uzavření sňatku, životní a pracovní jubilea)
  • rozsáhlý vzdělávací program: vzdělávání prostřednictvím platformy SEDUO, online Schaeffler kurzy v cizím jazyce)
  • systém patronů – odměna při zaučování nových kolegů
  • systém odměňování za zlepšovací návrhy (Ideamanagement)
  • firemní notebook a firemní telefon
  • akce pro zaměstnance (akce v sesterských závodech na Slovensku, Letní den, prázdninový příměstský tábor, …..)
  • aktivní využití znalostí angličtiny

Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání.

Informace o tom, co pro nás znamená leadership, lze nalézt zde: schaeffler.com/leadership.

Interní kariérní portál

Vaše kontaktní osoba

Schaeffler Production CZ s.r.o

Karolína Veselá

+420703159984

Klíčová slova: [[strongertogether]]; Professional; Plný úvazek; Na dobu určitou; Projektový management, PMO & agilní role;