Szerszámkészítő

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  22189

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Előkészíti, ellenőrzi a munkafeladat végrehajtásához szükséges anyagokat, eszközöket, szerszámokat, illetve azok rendelkezésre állását
  • A kezelt szerszámok műszaki dokumentációját kezeli
  • Programvezérelt megmunkálógépet működtet a gyártáselőkészítéssel szoros együttműködésben
  • A gyártott darab mérési dokumentációját elkészíti
  • Napi karbantartási feladatokat végez

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Gép forgácsoló vagy CNC gépkezelő szakképesítés
  • Egyedi gyártásban szerzett releváns tapasztalat
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • versenyképes alapbér
  • negyedéves bónusz
  • nyári- és karácsonyi jutalom
  • albérleti támogatás
  • költözési támogatás
  • egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)

Várjuk jelentkezését.

Belső karrier oldal

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Pozsonyi-Tóth Gabriella

+36204460435

Kulcsszavak: strongertogether; Tapasztalt; Technikus; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés; Termelés