Szektorvezető

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  25996

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Biztosítja és menedzseli a szektor feladatainak megfelelő személyek rendelkezésre állását a vevői igényeknek megfelelően.
  • Gondoskodik a megfelelő utánpótlás és esetleges helyettesítés rendelkezésre állásáról a személyi állomány körében minden beosztási szinten.
  • A személyi állomány alkalmazását, a megszerzett képességek, és tapasztalatok alapján, költségtudatosan irányítja, alkalmazza, azt felügyeli és ellenőrzi a szektoron belül a törvényi előírásoknak megfelelően.
  • Irányítja a forgácsolás szektor működését, biztosítja a szektor termékeinek rajzi előírásai szerinti gyártást.
  • A minőségi mutatókat napi szinten ellenőrzi, igény esetén intézkedések meghatározása a kívánt minőségi célszámok elérésére. Az intézkedések megvalósítását kontrollálja.
  • A vevői reklamációkra intézkedéseket definiál a megfelelő társosztályokkal közösen és a hozott intézkedéseket betartatja.
  • Intézkedik a minőségileg nem megfelelő, kieső darabok minimális szinten tartására.
  • Felügyeli a szektor anyag- és szerszám készleteinek célszinten tartását és intézkedik az eltérések elkerülésének érdekében.
  • Felügyeli a forgácsolási technológia folyamatainak betartását, a folyamatok fejlesztését. Új folyamatok bevezetését irányítja.
  • Irányítja a termékáthelyezések folyamatát, koordinálja, felügyeli az új termék bevezetést szektorában és támogatja a szükséges erőforrások beszerzését, biztosítását.
  • Ellenőrzi a szektor technikai berendezéseinek előírások szerinti műszaki állapotát, biztosítja a megfelelőséghez szükséges erőforrásokat.

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Egyetemi diploma: Gépészmérnök, vagy villamosmérnöki, ellátási lánc- vagy gyártástechnika
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek

A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

Ismerje meg vállalatunk vezetési alapelveit a schaeffler.com/leadership oldalon.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Zsolt Fülöp

+36202307846

Kulcsszavak: strongertogether Tapasztalt; Csoportvezető (General); Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés; Termelés