Projektmenedzser - R&D - E-Mobility

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  14603

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Projekttervezés, strukturálás és megvalósítás
  • Egyeztetés a projekt céljairól, tartalmáról és a vevői elvárásoknak megfelelő megoldási koncepciók kidolgozása
  • Projektek monitorizálása: az idő, a költségek és a minőség (TCQ) szempontjából ehhez kapcsolódóan a szükséges intézkedések kezdeményezése
  • Projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása (Gateways, Lessons learned, dokumentációk, rizikók értékelése, stb.)
  • Funkcionálisan vezeti a projektcsapat tagjait és a releváns stakeholderrel egyeztet
  • Rendszeres jelentés és szükség esetén eszkalálás a menedzsment felé.

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Egyetemi vagy főiskolai, releváns mérnöki végzettség
  • Legalább 3 éves projektmenedzsmentben szerzett releváns munkatapasztalat
  • Legalább középfokú német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Projektmenedzsment tanúsítvány előnyt jelent (PMI, IPMA)
  • Németországi képzés, kiküldetés vállalása
  • Windchill, SAP, FMEA, Jira, Integrity ismeret
  • Projektmanagement eszközök ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás
  • Vállalkozói személet
  • Magasfokú flexibilitás munkavégzés során

A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Bence Gábriel

+36207453615

Kulcsszavak: Tapasztalt; Specialista; Teljes munkaidő; Határozatlan; Projekt menedzsment, PMO és Agilis szerepkörök;