PLC programozó

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  22409

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Igényeknek megfelelő gépek vezérlő és irányító szoftvereinek fejlesztése
  • A technológiai és ipari trendek folyamatos követése és általuk hatékonyabb megoldások keresése a folyamatos fejlesztés érdekében
  • Új gépek koncepciójának kialakításában történő aktív részvétel
  • Együttműködés a mérnökökkel vagy más területek szakembereivel a szoftverfelületek koordinálásában.
  • Az új projektek műszaki megvalósításának lehetőségeinek ellenőrzése

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 2-5 év szakmai tapasztalat
  • PLC programozói szakmai tapasztalat (Siemens S7, TIA Portal, ProTool, WinCC)
  • HW és SW diagnosztikai ismeretek tapasztalatok
  • Elektromos tervezői tapasztalat, PC programozói ismeret előny

Várjuk jelentkezését.

Belső karrier oldal

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Evelin Petrák

+36202671267

Kulcsszavak: strongertogether; Tapasztalt; Mérnök; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelési mérnökség;