Minőségügyi mérnök - FMEA szakértő

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  21706

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

    • FMEA megbeszélések moderálása, nyomon követése, ellenőrzése nemzetközi csapatban
    • Termékek fejlesztését célzó új megoldások kidolgozásában részvétel
    • Kommunikáció a projekttagokkal, vevővel és beszállítókkal FMEA témák kapcsán
    • A kockázatelemzések eredményeinek bemutatása és megbeszélése belső és külső illetékesekkel
    • Javító intézkedések kezdeményezése az RPZ szám csökkentésére

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

    • Egyetemi vagy főiskolai vagy mechatronikai vagy gépész mérnöki végzettség
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi szintű használat)
    • FMEA ismeret (IQ-FMEA, APIS)
    • A kockázatelemzés / funkcionális biztonság terén szerzett tapasztalat előny
    • Németországi képzés vállalása
    • AIAG/VDA FMEA Handbook, Rizikóanalízisek, DRBFM ismerete előnyt jelent
    • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, elemző gondolkozás
    • Felelősségtudat, önálló és pontos munkavégzés

Ajánlatunk

  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Versenyképes alapbér
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetősége
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Albérleti támogatás
  • Költözési támogatás
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)

A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Bence Gábriel

+36207453615

Kulcsszavak: strongertogether, Tapasztalt; Specialista; Teljes munkaidő; Határozatlan; Minőségbiztosítás;