Betöltés...

Műszaki informatikus

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  1859

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Mérő-, felügyeleti- és adatgyűjtő szoftverek fejlesztése, követése
  • Gyártóberendezések számítógépeinek felügyelete, karbantartása
  • Új mérő- / gyártóberendezések felépítése, integrációja
  • Ipari képfeldolgozó rendszerek üzemeltetése, fejlesztése
  • Termeléstámogatás, napi szinten előforduló hibák / új igények kezelése
  • Új digitalizációs projektekben való részvétel

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • C++, C# programozói gyakorlat
  • TCP / IP hálózati ismeretek
  • Biztos középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Tapasztalat az ipari képfeldolgozás terén
  • Adatbáziskezelésben szerzett gyakorlat (MS-SQL / MySQL)
  • Méréstechnikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Hardverközeli programozás
  • Alapos és precíz munkavégzést végez és vár el
  • Határozott és nyitott személyiség

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Krisztina II. Sallér

+3694588250

Kulcsszavak: Informatika és digitalizáció;