Gépkezelő - E-Mobility - Sajtolás/Transfer Molding

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  18192

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • e-Mobility üzem komplex automata berendezéseinek üzemeltetése a Sajtolás, illetve Transfer Molding területeken
  • gyártási megbízások elindítása
  • gyártott félkész-, késztermékek előírások szerinti ellenőrzése, lejelentése
  • szerszámcsere, továbbá gépek átszerelése, átállítása
  • alapanyagok, segédanyagok és késztermékek mozgatása, előkészítése és csomagolása
  • folyamatos termelés biztosítása a termelőgépeken

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • középfokú műszaki végzettség
  • mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer), műszaki jelölések ismerete
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • automatizált termelőkörnyezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • többműszakos munkarend vállalása
  • pontos és önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • régióban vezető bérezés, kiemelt műszakpótlék
  • havi termelési prémium
  • negyedéves bónusz
  • nyári- és karácsonyi jutalom
  • egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár településekről)
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)

A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Bence Gábriel

+36207453615

Kulcsszavak: Tapasztalt; Betanított munkakör; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés;