Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Forgácsoló

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  595

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • Alkatrészgyártás CNC forgácsolási technológiával, munkadarabok mennyiségi és minőségi lejelentése.
  • Forgácsolás területén található gépek (maró-, fúró-, esztergagép) kezelése, kisebb karbantartási feladatok elvégzése.
  • Gyártási tervnek megfelelően előkészített eszközök és/vagy szerszámok beszerelése, NC adatok bevitele és gyártási folyamat szimulálása.
  • NC program kezelése, mérési eredmények ellenőrzése, szükség esetén korrekció elvégzése.
  • A munkafolyamat irányítása, mérési eredmények és felmerülő problémák dokumentálása.
  • Szerszámcserék elvégzése, szerszámkorrekciós adatok változtatása.
Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • Műszaki szakmunkás végzettség (gépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló)
  • Mérőeszközök használata, műszaki rajz ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek
  • Gyártásban szerzett tapasztalat előny

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Szentes Bernadett

+3694588340

Kulcsszavak: Termelés;