Elektromos karbantartás csoportvezető

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  26650

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Elektromos karbantartó csoport szakmai irányítása és fejlesztése, munkájának koordinálása, szakmai felügyelete.
  • Gyártósori és egyéb termelő berendezések műszaki rendelkezésre állásának és zavartalan működésének biztosítása.
  • Szükséges javítási és egyéb elvégzendő feladatok termelési vezetőkkel történő egyeztetése, előkészítése, kivitelezésének ellenőrzése.
  • Külső és belső beszállítókkal, gépgyártókkal való kapcsolattartás.

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
  • alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • szoftverismeretek: MS Office, SAP
  • vezérléstechnikai és automatizálási ismeretek

Munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • Siemens PLC és hajtásvezérlés ismeretek

Várjuk jelentkezését.

Belső karrier oldal

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Gabriella Pozsonyi-Tóth

+36204460435

Kulcsszavak: strongertogether; Tapasztalt; Csoportvezető (Production); Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés;