Értékesítés támogató mérnök

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  21745

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Műszaki megoldások, koncepciók kidolgozása a vevői igények alapján
  • Együttműködés a tervezői csoportokkal a műszaki tervek kidolgozásában
  • Ajánlati kalkulációk, költségvetés elkészítése, valamint a szükséges dokumentációk feldolgozása
  • Ajánlat elkészítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Helyszíni felmérések lebonyolítása, dokumentálása
  • Területi mutatószámok követése

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Gépész-, vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás
  • Önállóság, határozottság
  • Csapatszellem

Ajánlatunk

  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Versenyképes alapbér
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetősége
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Albérleti támogatás
  • Költözési támogatás
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)

Várjuk jelentkezését.

Belső karrier oldal

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Dóra Preinsberger

+36204741725

Kulcsszavak: strongertogether; Tapasztalt; Mérnök; Teljes munkaidő; Határozatlan; Értékesítési menedzsment; Termelés