Termelés támogató elemző mérnök

Hely:

Debrecen, HU, 4031

Munkaerőigény azonosító:  27847

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • a termelékenység fokozását szolgáló célkitűzések kidolgozása, így intézkedési tervek kidolgozása teljes körű és megbízható kiértékelések készítése, döntéselőkészítés
  • folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel, partnerekkel idegen nyelven is
  • területet és folyamatokat támogató fejlesztések kezdeményezése és támogatása, workshopok levezetése
  • folyamatoptimalizálás műszakilag és szervezetileg a LEAN elvek alkalmazásával
  • rendszeres riportok és elemzések elvégzése a területfejlesztések támogatása érdekében
  • költségcsökkentési lehetőségek felkutatása és projektek koordinálása
  • termelésvezető támogatása a szállítási hűség és készletcélok elérése érdekében
  • eszkalációkban való részvétel, reklamációk, fejlesztések támogatása

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • felsőfokú végzettség (műszaki területű mérnöki vagy gazdasági végzettség)
  • legalább 3 év termeléstámogatói területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • igényes, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • MS Office programok magabiztos használata
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Ajánlatunk

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Várjuk jelentkezését.

Belső karrier oldal

Kapcsolattartó

Schaeffler Debrecen Kft.

Noémi Kerekes

+36203759780

Kulcsszavak: strongertogether, Tapasztalt; Mérnök; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés;