Szerszámkészítő/CNC gépkezelő

Hely:

Debrecen, HU, 4031

Munkaerőigény azonosító:  25961

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • új szerszámok készítése a rajzi dokumentációnak megfelelően
  • szerszámok regenerálása
  • gyártott, ill. felújított szerszámok ellenőrzése
  • hibás termék keletkezése esetén annak jelentése a műszak vezetője felé
  • a rábízott gépek napi karbantartása
  • költséghatékony gyártás
  • a szerszámregenerálás és gyártás folyamatainak optimalizálása
  • üzemi rend és tisztaság betartása
  • közvetlen felettes által kiadott operatív feladatok végrehajtása

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • szakirányú végzettség (gépi forgácsoló, CNC kezelő, gépgyártás technológia technikus, lakatos)
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • műszaki beállítottság

Várjuk jelentkezését.

Belső karrier oldal

Kapcsolattartó

Schaeffler Debrecen Kft.

Noémi Papp

+36204281985

Kulcsszavak:strongertogether Pályakezdő; Technikus; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termelés;