SAP specialista

Hely:

Debrecen, HU, 4031

Munkaerőigény azonosító:  27895

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Az üzleti folyamatokat a kialakított Schaeffler folyamatmenedzsmenttel összhangban fejleszti, támogatja a változásokat és az új folyamatok megvalósítását, üzleti, funkcionális, regionális, akár lokális szinten a meghatározott módon.
  • Elemzi a meglévő folyamatokat a hatékonyság, az eredményesség szempontjából, igazodva az átfogó alapelvekhez és iránymutatásokhoz.
  • Támogatja a folyamatért felelős kollégákat a folyamatok adaptálásában vagy (újra) tervezésében, a hozzá tartozó tevékenységek megtervezésében és irányításában, ideértve az informatikai rendszereket, az adatkezelést és folyamatelemzést.
  • Támogatja a változásban résztvevő összes belső és külső érdekelt felet, valamint külső szakembereket, partnereket irányít a megállapodás szerinti szolgáltatás nyújtására.
  • SAP (R/3 & S/4) rendszerben üzleti folyamatok támogatása (FI/CO/MM/SD/PP)
  • Részt vesz és koordinál fejlesztési projektekben, új SAP folyamatok feltérképezésében, tesztelésében és bevezetésében
  • Key-User feladatok ellátása
  • SAP hiba üzenetek feldolgozása és megoldása (1st level support)
  • Folyamatleírások, folyamatanalízisek és dokumentációk készítése

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Releváns felsőfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Csapatjátékos, de képes önállóan is hatékonyan és proaktívan dolgozni
  • Magas szintű rendszerszemlélet és logikus gondolkodás
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Várjuk jelentkezését.

Belső karrier oldal

Kapcsolattartó

Schaeffler Debrecen Kft.

Noémi Papp

+36204281985

Kulcsszavak:strongertogether Pályakezdő; Specialista; Teljes munkaidő; Határozatlan; Stratégia és üzletfejlesztés;