Gyakornok - Digital Customer Experience területen

Hely:

Budapest, HU, 1118

Munkaerőigény azonosító:  27710

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Multimédiás tartalom létrehozása Adobe szoftverekkel (Premier Pro, After effect, Design Illustrator, Articulate)

  • A csapat által a képzésmenedzsmenti rendszerben elkészített digitális tananyagok tesztelése a különböző platformokon a felhasználói élmény szempontjából

  • Segíteni és koordinálni a tanagyagok AI szoftverrel történő fordítását, kooperálva az anyanyelvi segítő kollégákkal a különböző országokban

  • A tréning csapat cégen belüli digitális megjelenésének támogatása

  • A tréning csapat marketing tevékenységeinek támogatása, pl.: kampányok, hírlevelek, bemutatkozó szövegek, új tréning anyagok ismertetése különböző felhasználói csoportok számára, együtt működve a Schaeffler Marketing csapatával

  • A csapat tréninganyag készítési ütemtervének ellenőrzése, erőforrás menedzsment szempontjából

  • A tréning csapat működését leíró folyamatábrák létrehozása, és a meglévők karbantartása

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Gazdasági, mérnöki, marketing, média vagy kapcsolódó szakirányú tanulmányok

  • Aktív, nappali hallgatói jogviszony

  • Előnyt jelent:

    • a Moodle programmal való munkavégzésben szerzett tapasztalat

    • a fényképezés, a filmstúdió-technológia és a grafikai/videó/szerzőeszközök (pl. Adobe CC Suite vagy Articulate) terén szerzett tapasztalat

    • a MS Office, különösen a OneNote, az Excel, a Word és a PowerPoint magabiztos használata

    • német nyelvtudás

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Szabad gondolkodásra, motiváció és kreativitás

  • Magas szintű kezdeményezőkészség, prezentációs és elemzési készség

  • Csapatszellem, elkötelezettség, szervezési és kommunikációs készség

A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Magyarország Ipari Kft.

Mária Nagy-Varga

Kulcsszavak: strongertogether, Diák; Gyakornok; Teljes munkaidő; Határozott; Adminisztráció, szolgáltatások és támogatás;