Betöltés...

Vállalatirányítási rendszer koordinátor

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  1632

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Anyag mesteradatok karbantartása (SAP MM)
  • Anyag klasszifikációk meghatározása
  • Adatminőségi mutatók vezetése, szükség esetén intézkedések meghatározása
  • Képzésekhez szükséges oktatási anyagok előállítása és kezelése
  • Anyagtörzs változtatások koordinálására kapcsolattartás a Corporate Data Management szervezettel
  • Képzéshez szükséges oktatási anyagok előállítása és kezelés
  • Továbbképzések tartása munkavállalók részére
  • Gondoskodik a folyamat mérőszámainak figyeléséről
  • Szükség esetén intézkedések meghatározása és végrehajtása

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-3 év munka tapasztalat SAP MM modul-ban (Material master, Material classification, MRP)
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos szintű számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office)
  • SQL nyelv ismeret előny
  • SAP PP és SAP SD ismeret előny

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Krisztina II. Sallér

+3694588250

Kulcsszavak: Informatika és digitalizáció;