Mechanikus épületkarbantartó

Hely:

Szombathely, HU, 9700

Munkaerőigény azonosító:  6638

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • A gyáregységek épületein mechanikus karbantartások, javítások elvégzése (nyílászárók, tetők, szekcionált kapuk stb.)
  • Épületgépészeti berendezések, gépek, egyéb eszközök javítása, felügyelete, üzemvitele (pl. sűrített levegő ellátó rendszer - fűtés - víz és csatorna hálózat  - szellőztető és klíma berendezések)
  • Tűzvédelmi berendezések (kapuk, ajtók) javítása, karbantartása

Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Víz és központifűtés szerelő, épületgépész szerelő (technikus) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret (MS Office)
  • Kétműszakos munkarend
  • Ügyeleti rendelkezésre állás vállalása (munkaszüneti és ünnepnapokon)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Munkakör betöltéséhez előnyt jelent

  • Targonca, emelőgép jogosítvány
  • Villamos alapismeretek

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.

Ismerje meg vállalatunk vezetési alapelveit a schaeffler.com/leadership oldalon.

www.schaeffler.com/careers

Kapcsolattartó

Schaeffler Savaria Kft.

Zsuzsanna Regdon

+36204289735

Kulcsszavak: Termelés;