Konštruktér strojov a zariadení

Miesto:

Skalica, SK, 909 01

Identifikačné číslo požiadavky:  10136

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Projektovanie systémov automatizácie, mechanických, pneumatických a hydraulických systémov
  • Vytváranie manuálov, kusovníkov a projektovanie súčastí strojov a zariadení v spolupráci s elektrickou konštrukciou
  • Podpora tvorby koncepcie celkového usporiadania zariadenia a vytváranie procesov automatizácie
  • Podpora pri kontrole technickej dokumentácie v technických riešeniach vytvorených od externých firiem
  • Podiel na tvorbe unifikácie strojov, zariadení prípadne náradia
  • Zodpovednosť za dodržiavanie nákladov projektu, v rámci technického riešenia konštrukcie

Váš profil

  • Ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore strojárstvo príp. fakulta konštruovania výhodou
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B1
  • SAP – Základy
  • AutoCAD – Pokročilý
  • Pro/ENGINEER - Pokročilý
    MS office
  • Znalosti z oblasti pneumatiky a hydrauliky
  • Znalosti z oblasti technológie výroby
  • Samostatnosť, flexibilita

Ponúkané benefity

  • samostatnosť, flexibilita
  • stabilné zamestnanie,13. a 14. plat,
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • bonus za hospodárske výsledky,
  • každoročná valorizácia miezd,
  • príspevok na bývanie, cestovné
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,
  • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy
  • odmena za zlepšovacie návrhy
  • kariérny postup, Home-office
  • jazykový príplatok, jazykové kurzy

Ponúkaná mzda

od 1 390 €/mesiac, výška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda + 25% prémie)

Ako globálna spoločnosť so zamestnancami po celom svete je pre nás dôležité, aby sme sa k sebe správali s rešpektom a vážili si všetky nápady a názory. Rešpektujeme rozdiely, podporujeme kreativitu a inovácie. Týmto spôsobom prispievame k udržateľnému vytváraniu hodnôt pre všetky zainteresované strany a celú spoločnosť. Spoločne tak posúvame svet dopredu.

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

Ako Schaeffler vníma manažérske schopnosti nájdete na odkaze: schaeffler.com/leadership.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Monika Janotová

+421346964459

Kľúčové slová: Absolvent; Inžinier; Plný úväzok; na dobu určitú; Priemyselné inžinierstvo; Výroba; Informačné technológie & digitalizácia