Špecialista projektového manažmentu

Miesto:

Skalica, SK, 909 01

Identifikačné číslo požiadavky:  8961

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Samostatné vedenie štandardných projektov nábehu nových produktov s podporou centrálneho projektového manažéra seniora
  • Plánovanie projektov, vytváranie štruktúry projektov
  • Definovanie úloh pre členov tímu (work package)
  • Koordinovanie projektov a realizácia stretnutí projektového tímu
  • Analýza kritickej cesty, rizík a opatrení v rámci projektov
  • Eskalovanie problémov projektov v rámci eskalačného plánu
  • Riadenie a správa projektových podkladov a dokumentov vzhľadom na požadovaný obsah a formality
  • Identifikovanie a navrhovanie opatrení na riešenie odchýlok a problémov v rámci projektov
  • Pravidelné reportovanie statusu projektov (čas, náklady, kvalita) a jeho pokroku/ stupňa zrelosti, v prípade potreby navrhovanie úpravy alebo zmeny projektových cieľov
  • vyhodnotenie projektov a reflektovanie ich cieľov s projektovým tímom a sponzormi projektov

Kvalifikačné predpoklady

  • Ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore strojárstvo príp. iné tech. zameranie
  • Stáž / prax v strojárskom priemysle/ automotive 2 roky výhodou
  • Znalosti z oblasti materiálových technológii ako brúsenie, sústruženie, príp. montážnych procesov výhodou
  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni B2, denná komunikácia v AJ
  • Schopnosť kritického myslenia a riešenia problémov
  • Komunikačné a argumentačné schopnosti
  • Samostatnosť
  • MS Office

Ponúkaná mzda

  • od 1600- 2000  €/mesiac, výška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda, osobné ohodnotenie + 25% prémie)

Ponúkané benefity

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

Ako Schaeffler vníma manažérske schopnosti nájdete na odkaze: schaeffler.com/leadership.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Monika Janotová

+421346964459

Kľúčové slová: Projektový manažment, PMO a Agilné roly;