Špecialista technológie a plánovania kvality pre e-mobilitu

Miesto:

Kysucké Nové Mesto, SK, 024 01

Identifikačné číslo požiadavky:  4042

Spoločnosť Schaeffler je dynamickou globálnou technologickou spoločnosťou a jej úspech je výsledkom podnikateľského ducha a dlhej histórie súkromného vlastníctva. Znie to pre Vás zaujímavo? Ako partner všetkých hlavných automobilových výrobcov, ako aj kľúčových hráčov v letectve a priemyselných odvetviach, Vám ponúkame veľa príležitostí na rozvoj.

Náplň práce

  • Vývoj technológie sériovej skúšobnej stanice (End of lines) a stratégií merania pre mechatronické produkty zohľadňujúc požiadavky vývoja produktov
  • Špecifikácia požiadaviek pre nové výroby
  • Odsúhlasenie technológie sériovej testovacej stanice s externými zákazníkmi
  • Odsúhlasenie kvality sériovej testovacej stanice pre mechatronické produkty
  • Podpora a optimalizácia technológie sériovej testovacej stanice
  • Riešenie vyššie uvedených úloh v úzkej spolupráci s vývojom produktov, skúšobňou, technológiou a výroby ako aj s internými a externými dodávateľmi

Kvalifikačné predpoklady

  • VŠ II. Stupňa v odbore mechatronika, elektronika
  • dobré základné znalosti meracej techniky pre meranie elektrických, magnetických a mechanických veličín
  • znalosť národných a medzinárodných testovacích štandardov
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)

Vítané:

  • základné skúsenosti s analýzou meraní a štatistickým vyhodnocovaním
  • prax v automotive so zameraním na vývoj sériových a prototypových testovacích zariadení na funkciu, NVH a podobne.
  • nemecký jazyk vítaný
  • ochota cestovať v rámci projektu

Ponúkaná mzda

1300-2500€/mesiac - výška nástupnej mzdy v závislosti od skúseností uchádzača

Ponúkané benefity

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office

Čakajú Vás vzrušujúce úlohy a vynikajúce možnosti rozvoja, pretože s inováciami ovplyvňujeme budúcnosť. Tešíme sa na Vašu žiadosť.

www.schaeffler.com/careers

Váš kontakt

Henrieta Sventeková

+421910867842

Kľúčové slová: Zabezpečenie kvality;