Szerszámelőkészítő diszponens

Location:

Debrecen, HU, 4031

Job Requisition ID:  18528

Schaeffler is a dynamic global technology company and its success has been a result of its entrepreneurial spirit and long history of private ownership. Does that sound interesting to you? As a partner to all of the major automobile manufacturers, as well as key players in the aerospace and industrial sectors, we offer you many development opportunities.

Főbb feladatok:

  • szerszámok előkészítési tervének elkészítése, koordinálása
  • szerszám regenerálások ütemezése, nyomon követése és beérkezés utáni ellenőrzése
  • szerszámok műszaki paramétereinek egyeztetése a beszállítókkal
  • rendelések nyomon követése és beérkezés utáni ellenőrzése
  • eszközök, gépek üzembe helyezésének és selejtezésének végrehajtása
  • felmerülő szerszám problémák megoldásában való részvétel
  • költségvetés tervezésben, készletgazdálkodásban való közreműködés – készletfigyelés és leltározás
  • reklamációk kezelésének koordinálása, intézkedések meghozatalában való részvétel
  • technológiai változások kezelése
  • terület mutatószámainak vezetése, nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki területen  készletgazdálkodási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat vagy felsőfokú végzettség
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • rugalmasság, motiváció, kiváló csapatjátékos hozzáállás
  • proaktivitás, fejlesztő szemléletmód
  • SAP tapasztalat előnyt jelent
  • hasonló munkakörben, multinacionális termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

As a global company with employees around the world, it is important to us that we treat each other with respect and value all ideas and perspectives. By appreciating our differences, we inspire creativity and drive innovation. In this way, we contribute to sustainable value creation for our stakeholders and society as a whole. Together, we advance how the world moves.

Exciting assignments and outstanding development opportunities await you because we impact the future with innovation. We look forward to your application.

www.schaeffler.com/careers

Your contact

Schaeffler Debrecen Kft.

Noémi Kerekes

+36203759780

Keywords: strongertogether Experienced; Technician; Full-TimeUnlimitedProduction Engineering;

Job Segment: Engineer, ERP, SAP, Technology, Engineering